background-img

PROGRAM

/ REALIZOWANY PROGRAM EDUKACYJNY

Każdy dzień w naszej szkole jest inny i wyjątkowy, choć są w nim pewne punkty stałe, tworzące rytm. Tworzą one szkielet dla naszego autorskiego programu edukacyjnego dla wrażliwych dzieci. Dzień rozpoczynamy od porannego, powitalnego spotkania. Rozmawiamy o planach na dany dzień, dzielimy się tym, co ważne. Jemy wspólne posiłki. Codziennie obcujemy ze sztuką i naturą oraz realizujemy podstawę programową.

 • Nauka matematyki i nauk ścisłych: Rozwijamy logiczne myślenie, umiejętności analityczne i zdolność rozwiązywania problemów, zapewniając solidne podstawy matematyki i nauk ścisłych.
 • Nauka języka angielskiego: Wprowadzamy dzieci w świat języków obcych, co nie tylko ułatwia przyszłe zdobywanie wiedzy i umiejętności, ale także poszerza ich horyzonty kulturowe.
 • Zajęcia artystyczne (malarskie, ceramiczne): Rysowanie, malowanie, rzeźba czy ceramika rozwijają zdolności manualne i kreatywność, pobudzając wyobraźnię.
 • Warsztaty rękodzielnicze: Rozwijamy kreatywność i zdolności manualne, co korzystnie wpływa na rozwój emocjonalny, poznawczy i społeczny dzieci.
 • Zajęcia taneczne, teatralne, kulinarne: Rozwijamy motorykę, sprawność, umiejętności interpersonalne oraz zdolności kulinarne dzieci, łącząc edukację z radością tworzenia.
 • Zajęcia inżynieryjno-konstruktorskie, komputerowe (kodowanie i programowanie): Rozwijamy umiejętności myślenia przestrzennego, logicznego, kreatywności oraz przygotowujemy dzieci do różnorodnych zawodów przyszłości.
 • Warsztaty rozwijające kompetencje społeczne: Uczymy współpracy, budowania relacji i rozwijania umiejętności społecznych.
 • Wspólne projektowanie i uprawa ogrodu: Rozwijamy umiejętności manualne, wyobraźnię i kreatywność, ucząc jednocześnie o roślinach i naturze.
 • Opieka psychologiczno-pedagogiczna: Dostarczamy wsparcia zarówno edukacyjnego, jak i emocjonalnego, dostosowując się do indywidualnych potrzeb każdego dziecka.
 • Wsparcie terapeutyczne: Zajęcia rehabilitacyjne w profesjonalnej sali rehabilitacyjnej.
 • Treningi umiejętności społecznych: Ćwiczenia integracji sensorycznej w pracowni multisensorycznej.

Trudno oddać słowami magię, której codziennie doświadczamy, towarzysząc dzieciom w ich edukacyjnej podróży. Zajrzyjcie na nasz FB i przekonajcie się sami!

/ Plan dnia

7:00 Otwarcie szkoły // Poranki, kiedy nie ma jeszcze całej grupy, to świetny czas, żeby porozmawiać z rówieśnikiem, zjeść śniadanie, poczytać lub podrzemać.
9:00 Spotkanie poranne // Zbieramy się i witamy. Każdy może powiedzieć, z czym przychodzi i co chciałby robić danego dnia.
9:30 -14:00 Zajęcia edukacyjne (programowe i artystyczne) // Wybrane z przyjętego planu edukacyjnego.
14:00 – 14:15 Czas wolny i obiad.
14:15 – 15:00 Zajęcia rozwojowo/hobbistyczne // Realizowane według indywidualnego planu edukacyjno — rozwojowego stworzonego dla każdego ucznia.
15:00 – 16:00 Czas wolny na kreatywną nudę.

/ MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Zadzwoń pod 506 060 660 lub skorzystaj z formularza kontaktowego.