Szkoła Rysunku i Malarstwa – młodzież i dorośli

Udział w zajęciach artystycznych z rysunku i malarstwa dla młodzieży i dorosłych, to czas na rozwijanie twórczej pasji oraz umiejętności artystycznych. Malowanie to doskonały sposób na relaks i odpoczynek od codziennych obowiązków, a jednocześnie możliwość wyrażenia siebie poprzez sztukę. Nasze zajęcia są prowadzone przez doświadczonych i pełnych pasji edukatorów, którzy pomogą Ci odkryć i rozwijać Twoje zdolności malarskie. Bez względu na to, czy jesteś początkującym artystą, czy też masz już pewne doświadczenie — dołącz do nas i pozwól swojej kreatywności rozkwitnąć!

Do zajęć można dołączyć w każdej chwili – przez cały rok artystyczny (tj. szkolny)!

Co oferujemy?

• Innowacyjne metody nauki rysunku i malarstwa
  • Doświadczenie w zakresie prowadzenia zajęć artystycznych
  • Autorski program zajęć
  • Profesjonalnych edukatorów
  • Różnorodną tematykę i techniki
  • Różne poziomy zaawansowania
  • Indywidualne podejście do każdego uczestnika
  • Wsparcie w rozwoju artystycznym
  • Profesjonalnie przygotowane pracownie malarskie

Dni i godziny zajęć:

WTOREK, godz. 18:00 do 19:30
CZWARTEK, godzina 18:00 do 19:30

Cena:

Inwestycja w Twój rozwój artystyczny to 200 zł miesięcznie. Opłata jest formą abonamentu miesięcznego gwarantującą odrobienie zajęć w przypadku usprawiedliwionej nieobecności.

Formularz rejestracyjny:

Jeśli masz jakieś pytania, zadzwoń do nas: 507 950 000.