Szkoła w Domu Rozwoju – nabór na 2024 / 2025

05 lutego 2024 / / SZKOŁA,WSZYSTKIE WPISY

Zapraszamy do zapisów do Szkoły w Domu Rozwoju!

Każde dziecko to jedyny w swoim rodzaju podróżnik po krainie wiedzy. W Szkole w Domu Rozwoju oferujemy indywidualne podejście do edukacji, inspirując dzieci do odkrywania, tworzenia i rozwijania swojego potencjału. Każde dziecko to także jedyna i niepowtarzalna istota, która ma swoją wyjątkową wrażliwość i emocjonalność. W naszej Szkole zapewniamy dzieciom przyjazne warunki i odpowiednie wsparcie ukierunkowane na pomoc w rozwoju ich emocjonalności! Przeczytaj więcej o założeniach naszej Szkoły.

Zapraszamy Was do zapoznania się z naszą ofertą edukacyjną, stworzoną z myślą o wrażliwych dzieciach. W naszej szkole nauka to nie tylko zdobywanie wiedzy, ale fascynująca podróż ku rozwojowi kreatywności, empatii i umiejętności miękkich. Naszą dumą jest holistyczne podejście do edukacji, które nie tylko pozwala dzieciom poznawać świat, ale także uczyć się, jak na niego wpływać i go zmieniać.

W Szkole w Domu Rozwoju codziennie łączymy zabawę z nauką, dostosowując metody nauczania do indywidualnych potrzeb każdego ucznia. Pielęgnujemy równocześnie intelekt, serce i duszę każdego dziecka. Nasz zespół wykwalifikowanych nauczycieli i specjalistów pracuje wspólnie, aby dostosować program do potrzeb każdego ucznia. Tworzymy wspólnotę, w której przyjaźń, zrozumienie i rozwój są fundamentem.

Nasze działania mają na celu jak największe wsparcie funkcjonowania dzieci wrażliwych, ich rodziców i całych rodzin. Poznaj założenia naszej oferty.

/ MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Zadzwoń pod 506 060 660 lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

About The Author

Dom Rozwoju