Akademia Fałszerzy – wakacje 2024 w Domu Rozwoju

10 marca 2024 / / PÓŁKOLONIE,WSZYSTKIE WPISY

Witajcie w Akademii Fałszerzy w Domu Rozwoju! Czy Twoje dziecko marzy o podróży do świata pełnego tajemnic i sztuki? Czy lubi malować, tworzyć, odkrywać? Jeśli tak, to mamy dla Was idealną propozycję na wakacje! Nasze półkolonie artystyczne to niezwykła okazja dla dzieci w wieku 7-12 lat, by spędzić czas w kreatywny, rozwijający sposób.

 

W tym roku Dom Rozwoju zamienia się w prawdziwą Akademię Fałszerzy. W trakcie półkolonii dzieci będą miały okazję poznać historię i tajemnice wielkich mistrzów sztuki, jak Monet, Van Gogh czy Leonardo Da Vinci. Przez różnorodne zajęcia, od gier escape roomowych po warsztaty tworzenia ruchomych obrazów, dzieci będą rozwijać swoją wyobraźnię, kreatywność i umiejętności plastyczne.

 

Codzienny harmonogram zajęć obejmuje warsztaty malarskie i rękodzielnicze, kreatywne i kulinarne, gry i zabawy na świeżym powietrzu oraz czas na integrację i relaks. Dzięki naszemu doświadczonemu zespołowi pedagogów i opiekunów, każde dziecko będzie miało możliwość rozwijania swoich pasji i zdobywania nowych umiejętności w przyjaznej atmosferze.

 

Zapewniamy również pyszne, domowe posiłki oraz stały dostęp do napojów i owoców. Nasze półkolonie to nie tylko nauka i twórcza zabawa, ale także wspólne odkrywanie sztuki i tajemniczego świata artystycznego.

 

Dołącz do naszej Akademii Fałszerzy i pozwól swojemu dziecku przeżyć wspaniałą przygodę pełną inspiracji, kreatywności i radości!

POZNAJ PEŁNĄ OFERTĘ PÓŁKOLONII

SPRAWDŹ POZOSTAŁE WAKACYJNE WYDARZENIA NA NASZYM FB!

About The Author

Dom Rozwoju