LICEUM

/ O Liceum w Domu Rozwoju

Liceum to nie tylko etap edukacyjny, ale magiczny moment, kiedy młodzi ludzie otrzymują narzędzia do realizacji swoich dziecięcych marzeń. W Liceum w Domu Rozwoju pragniemy, aby ten czas był znacznie więcej niż tylko szkołą. To przestrzeń, w której sztuka spotyka filozofię, a literatura staje się inspiracją do głębszych refleksji. Nasze Liceum stanowi także doskonałą alternatywę dla uczniów, którzy nie czują się komfortowo w tradycyjnym środowisku szkolnym. To miejsce dla tych, którzy poszukują nietypowego podejścia do nauki, np. w nurcie edukacji domowej.

TRWA REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2024 / 2025!
MOŻNA DO NAS DOŁĄCZYĆ PRZEZ CAŁY ROK!

/ Misja i wartości

Nasza misja opiera się na przekonaniu, że liceum powinno być miejscem, gdzie nie tylko zdobywamy wiedzę, ale także odkrywamy i wspieramy różnorodne talenty. Szczególną uwagę poświęcamy talentom artystycznym, literackim, filozoficznym i przyrodniczym, widząc w nich klucz do pełniejszego rozwoju.

W naszej wizji liceum to przestrzeń, w której każdy uczeń ma szansę odkrywać unikalne aspekty swojej osobowości. Tworzymy atmosferę, w której edukacja to nie tylko proces nauki, ale także inspiracja do odkrywania siebie, kształtowania pasji i rozwijania umiejętności.

Tworzymy społeczność, która szanuje różnorodność i indywidualność każdego ucznia, oferując równocześnie wsparcie w pokonywaniu trudności i inspirację do pełniejszego życia. W Domu Rozwoju Liceum edukacja nabiera nowego wymiaru – staje się nie tylko procesem, ale także sztuką, gdzie każdy uczeń ma szansę odnaleźć swoje miejsce i rozwijać się w zgodzie ze swoimi pasjami.

/ Profile kształcenia

W Liceum w Domu Rozwoju nie tylko zdobywasz wiedzę, ale otwieramy przed Tobą drzwi do magicznego świata sztuki, literatury, filozofii oraz fascynujących nauk przyrodniczych i astronomii. Nasz zespół nauczycieli to nie tylko eksperci w swoich dziedzinach, to prawdziwi pasjonaci, którzy nie tylko uczą, ale także stają się mentorami, coachami i przewodnikami po tej pełnej sztuki i nauki podróży. Poznaj naszą ofertę edukacyjną.

/ Unikalne możliwości

W Liceum w Domu Rozwoju stawiamy na indywidualne podejście do każdego ucznia, dając im niepowtarzalną okazję odkrycia swoich mocnych stron, pasji i rozwijania zdolności. Nasze zajęcia nie są jedynie miejscem przekazywania informacji; to inspirująca przestrzeń, w której uczniowie mają szansę eksplorować obszary, które ich fascynują.

• Wzmacnianie indywidualnych mocnych stron
    W naszym podejściu do edukacji kładziemy nacisk na wzmacnianie indywidualnych mocnych stron uczniów. Wspieramy ich w odkrywaniu unikalnych talentów i umiejętności, a następnie kształtujemy je w sposób, który pozwala na pełen rozkwit potencjału.
  • Odrywamy pasje
    Oferujemy nie tylko szereg zajęć artystycznych i literackich, ale tworzymy przestrzeń, w której uczniowie mogą zgłębiać swoje pasje, wyrażać siebie poprzez sztukę, pisanie, czy inne formy twórczości. To miejsce, gdzie kreatywność kwitnie, a każdy talent jest doceniany i rozwijany.
  • Provoke Your Mind – prowokujemy do głębszych refleksji
    Nasi nauczyciele nie tylko przekazują wiedzę, ale zachęcają uczniów do głębszych refleksji. W naszym liceum kreatywne myślenie i rozwijanie umiejętności filozoficznych są równie ważne jak zdobywanie konkretnych umiejętności.
  • Rozwijanie kreatywności
    Kreatywność jest dla nas kluczowym elementem procesu edukacyjnego. Oferujemy różnorodne formy wyrażania kreatywności, inspirując do myślenia innowacyjnego i poszukiwania niekonwencjonalnych rozwiązań.

/ Dołącz do nas

Dołącz do społeczności Liceum w Domu Rozwoju, gdzie edukacja to nie tylko proces nauki, ale fascynująca podróż w świat sztuki, literatury, filozofii i nauki. Razem kształtujemy nie tylko umysły, ale także dusze, tworząc przestrzeń, w której każdy uczniowski talent może rozkwitnąć. Zajrzyj na naszą stronę na FB!

Rozpocznij swoją podróż w kierunku pełnego potencjału w Liceum w Domu Rozwoju. Daj sztuce i literaturze możliwość stać się nieodłączną częścią Twojego życia.

MASZ DODATKOWE PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!
ZADZWOŃ POD NR +48 506 060 660 LUB SKORZYSTAJ Z FORMULARZA KONTAKTOWEGO.