background-img

DOM ROZWOJU DZIECI

SMYKOFIGLE

Zapraszamy na Smykofigle – zajęcia dla dzieci w wieku 1,5 – 4 i ich rodziców.  Podczas zajęć dzieci  doświadczają bodźców dotykowych, świetlnych, słuchowych oraz smakowych i uwrażliwiają swoje zmysły. Na zajęciach korzystamy z teorii integracji sensorycznej, metod ruchu rozwijającego Weroniki Sherborne, gimnastyki mózgu Dennisona oraz pedagogiki zabawy. Dowiedz się, w jaki sposób bawić się z dziećmi, żeby wspierać ich harmonijny rozwój!

Terminy, program i szczegóły oferty znajdziesz w opisie wydarzeń na FB: https://www.facebook.com/domrozwojudzieci/events/

ZAJĘCIA TANECZNE

Zajęcia taneczne przeznaczone są dla dzieci w wieku 3-6 lat. Zajęcia aktywnie rozwijają świadomość ciała i koordynację u najmłodszych. Aktywizują i stymulują wyobraźnię ruchową.
Na tych zajęciach bawimy się ruchem nie tylko poprzez taniec, ale również zabawy i wesołe pląsanie. Tworzymy przestrzeń, w której same mogą odkrywać siebie poprzez aktywności taneczne, sportowe, rytmiczne oraz teatralne. W programie zajęć realizujemy układy choreograficzne do muzyki bajkowej, klasycznej oraz nowoczesnej. Tańczymy, podskakujemy, śpiewamy, śmiejemy się, a kiedy trzeba, leżakujemy leniwie na podłodze i opowiadamy taneczno – teatralne historyjki.

Terminy, program i szczegóły oferty znajdziesz w opisie wydarzeń na FB:  https://www.facebook.com/domrozwojuolsztyn/events/